Karaman İnşaat Sonrası Temizliği
Karaman İnşaat Sonrası Temizliği

Karaman İnşaat Sonrası Temizliği

 

Temizliğin her aşaması zordur. Kullanılan ev ya da iş yerleri gibi eşyaların bol olduğu mekânların temizliği zorlayıcı olduğu gibi boş mekân temizliği de aynı zeni istemektedir. Temizlikler arasında en zoru olarak bilinen inşaat sonrası temizliklerde gösterilmeyen özen ve bırakılan tüm kalıntılar ne yazık ki mekânları kullanacak kişileri uzun yıllar zorlayacaktır. 


Temizlik yapılacak adrese girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

 

 

 

1: Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar için hazırlanan özel aletlerle camları siler .

 

2: Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatır daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliğini yapılır.

 

3: WC ve lavaboları ve mevcut fayansları uygun kimyasallarla temizliğini yapılır.

 

4: Mutfak dolaplarının içinin ve dışının temizliği yapılır . Son olarak işlerini bitiren temizlik personeli zemini sıfırlayarak oda, oda temizliği işini bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

 

Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014